KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746270

nr 1274 6270

Lars Hofsjö

(f. 1931), Sverige

Oljemålning, Pyramider, Signerad. Olja på duk, 75x95 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 september 2019
kl 20:22:06

9/9 19:12:34 1      Vinnande bud

Lars Hofsjö

Läs mer om Lars Hofsjö